Bursa Valiliği AB Online Akademisi

Bursa Valiliği AB Online Akademi Yeni Dönem Kayıtları Devam Ediyor

24 Ocak 2019 Perşembe

AB Online Akademi ile; zamandan ve maddi olanaklardan tasarruf sağlayarak Avrupa Birliği Topluluk Fonları, Adaylık Öncesi Mali Yardımlar kapsamında kullandırılan hibelere yönelik Avrupa Birliği projeleri hazırlama becerilerini geliştirme olanağı sağlayan dijital bir öğrenme ortamı sunulmaktadır.
 
Eğitim modül içerikleri ise;
Sertifika için Zorunlu Eğitimler:
AB Eğitimleri Modülü
I.Modül AB Vizyonu (4 eğitim)
II. Modül Farklı Fonların Tanıtımı (14 eğitim)
III. Modül Proje Çevrim Döngüsü (7 eğitim)
İsteğe Bağlı Olan  Eğitim Modülleri:
İş Yaşamında Profesyonellik - (5 eğitim)
Temel Finans Bilgisi (3 eğitim)
Sözlü ve Yazılı İletişim (5 eğitim)
Toplam 38 Eğitim ve 3 adet değerlendirme sınavından oluşmaktadır.
Eğitimlerini ve sınavlarını tamamlayan kullanıcılarımıza Bursa Valiliği onaylı "AB Online Akademi Sertifikası"  verilmektedir.
 
Akademi kullanıcıları eğitimlerini 3 ay boyunca bilgisayar, tabletten erişebilmekte, Google Play ve AppStore’da “e.mobil “uygulamasıyla ise cep telefonlarına uygulama olarak indirerek her an her yerde eğitimlerini alabilmektedir.
 
AB Online Akademi 9. Dönemine kayıt yaptırmak isteyenlerin öncelikle Ziraat Bankası Bursa Şubesi TR34 0001 0000 6087 8174 5250 01 IBAN no’lu hesaba 50 TL yatırdıktan sonra aşağıda yer alan linkteki formu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.
(Hesaba para yatırma işlemi sırasında işlem açıklamasına mutlaka kaydı gerçekleştirilecek kişinin TC Kimlik No'su ve Ad Soyad bilgileri yazılmalıdır.)
 
Kullanıcı adı ve şifre bilgileri 7-8 Mart 2019 tarihleri itibari ile e-posta hesaplarına gönderilerek11 Mart 2019 de Dönemimiz başlayacaktır. 
 
Kayıt formu için tıklayınız.
 
AB Online Akademi eğitimlerini görmek için tıklayınız.
Okunma Sayısı: 4109 Diğer AB Eğitim Duyuruları